V petek, 1. 2. 2019, bomo izvedli zimski športni dan za učence 6., 7., 8. in 9. razredov.

Učenci se lahko odločijo med tremi glavnimi aktivnostmi:

• ALPSKO SMUČANJE (Areh na Pohorju), 11€ smučarska karta + prevoz- 8€ (cena prevoza ni dokončna, odvisna je od števila prijavljenih otrok). Smučanja se lahko udeležijo učenci, ki imajo popolno in preverjeno smučarsko opremo in so dobri smučarji. Učenci se zberejo ob 6.50 na postaji pred šolo, odhod ob 7.00. Obvezna je čelada!! S seboj bomo imeli šolsko malico, priporočamo tudi svojo malico, pijačo,… Prihod domov bo predvidoma med 17.30 in 18.00 uro.
  • DRSANJE NA LEDU IN ŠPORTNI CENTER ČATEŽ, 3€ izposoja drsalk + 3,2€ vstopnina v športni center + prevoz- 1,5€ (cena prevoza ni dokončna, odvisna je od števila prijavljenih otrok). Učenci se zberejo ob 8.20 v jedilnici, kjer imajo malico, odhod avtobusov ob 8.40 uri. Za športni center potrebujejo športno opremo. Prihod domov bo predvidoma ob 12.40 uri.
  • SANKANJE oz. POHOD (okolica Leskovca). Malica v jedilnici ob 8.30, odhod ob 8.50. Prihod nazaj v šolo predvidoma ob 12.30 uri.

Skupne prijavnice zbere tajnik razreda in jih najkasneje do petka, 25. 1. 2019, vrne v športni kabinet. Kasneje se ni mogoče prestavljati iz ene na drugo aktivnost.

Za dodatne informacije se lahko oglasite v športnem kabinetu.

Lepo vas pozdravljamo,
športni pedagogi