Pecivo_rd_01Danes smo praznovali Lucijanov 4. rojstni dan.

Lucijan je prvo leto v naši skupini in ponosno je upihnil svečko na torti. Za svoj rojstni dan nam je pripravil posebno presenečenje, saj je povabil v našo igralnico svojega atija in mamico.

V jutranjem krogu smo Lucijanu zapeli štiri pesmi po njegovi izbiri. Voščili smo mu lepe želje in prejel je darilo Sončkov. Z Niko sta nato otvorila ples.

Kasneje sta praznovanje popestrila Lucijanova starša. Ati nas je razveselil z igranjem na kitaro. Z veseljem smo pripevali ob spremljavi. Nato smo lahko na kitaro tudi zabrenkali.

Mamica pa je pripravila sestavine za veganske mafine. Najprej smo se seznanili s sestavinami, nato pa vse skupaj zamesili v testo, ki so ga otroci vlivali v modelčke. Ko smo mi pridno mešali sestavine, je ati ves čas igral na kitaro.

Komaj smo dočakali, da so se mafini spekli. V tem času smo se malce poigrali po kotičkih. Lucijanov ati je otrokom prebiral pravljice. Kmalu pa je že zadišalo iz kuhinje in mafini so že bili pečeni. Z veseljem smo jih pojedli.

Polni energije smo se odpravili na igrišče, kjer smo tekali in se igrali z otroki iz skupine Kresničke.

Zahvaljujemo se družini Žibert za zelo pestro praznovanje Lucijanovega rojstnega dne.