Muce_rd_01Danes smo praznovali Emin 4. rojstni dan.

Ema si je želela, da bi igrali na male ritmične instrumente in željo smo ji uresničili.

Najprej smo ji zapeli štiri pesmice po njenem izboru, nato pa ji voščili in podarili darilo. Zaželela si je željo in upihnila svečko na torti, ki so jo krasile muce, ki jih Ema obožuje.

Nato je slavljenka otrokom razdelila male ritmične instrumente. Ob spremljavi smo zapeli nekaj pesmi, preizkušali glasbila in jih poimenovali.

Sledil je ples. Ema si je izbrala plesalko, s katero sta se zavrteli ob poskočnih zvokih. Ob veselih melodijah so se zabavali vsi otroci in se pridružili slavljenki na plesu.

Po plesu je sledilo sladko presenečenje, ki ga je Ema ponosno razdelila.

Ema je naši skupini podarila knjigo z naslovom “Lov na oblike”, ki smo si jo z zanimanjem ogledali.

Preživeli smo zabavno glasbeno dopoldne in Ema je bila vesela, ker je bil danes njen dan.

Hvala družini Pregrad za podarjeno knjigo in sladke dobrote.