Vabilo

Dan odprtih vrat je na Šolskem centru Novo mesto že tradicionalni dogodek za učence osnovnih šol, njihove starše in učitelje ter druge zainteresirane obiskovalce.

Prijazno vabljeni v Športno dvorano Leona Štuklja v četrtek, 21. Novembra 2013, od 9.30 do 11.30 in od 15.00 do 16.30 na predstavitev naših programov in poklicev.

Za Vaše učence smo pripravljeni nuditi voden ogled razstavnega prostora. V kolikor bi se zanj odločili, nas o tem obvestite, da se dogovorimo glede termina vodenja.

Spoštovane svetovalne delavke, Vas pa prijazno vabimo na voden ogled novih učilnic in delavnic Šolskega centra Novo mesto. Zbrali se bomo ob 10. uri pri vhodu v športno dvorano in si skupaj ogledali nove prostore.

Veselimo se srečanja z vami.

Štefan David, univ. dipl. inž.
direktor