07 49 04 060
 

Interesne dejavnosti

Tekmovanja v šolskem letu 2020_21

V letošnjem letu so bila nekatera tekmovanja že izvedena, nekatera prestavljena in tudi odpovedana. Še vedno pa imate možnost sodelovati na nekaterih. Poiščite mentorje, če še niste 🙂

TekmovanjeRazredTerminiMentor/-ica
Fizika8. in 9.Šolsko: 15. 4. 2021 Državno: 8. 5. 2021Karmen Žugič
Biologija: Glive8. in 9.Šolsko: 9. 3. 2021 Državno: 16. 4. 2021Karmen Ančimer Poteko
Geografija6. in 7. in 8. in 9.Šolsko: 18. 3. 2021 Državno: 24. 4 .2021Franci Žibert
Logika6.–9.Šolsko: 24. 9. 2020 Državno: 27. 3. 2021 (če skupna lokacija) ali 24. 3. 2021 (če izvedeno na šoli)Tanja Lakner
Logična pošast5.-9.Šolsko: 7. 5. 2021 Državno: 21. 5. 2021Tanja Lakner
Matematični kenguru6.–9.Šolsko: 8. 4. 2021 Državno: 15. 5. 2021Tatjana Kerin, Tanja Lakner, Katarina Gerjevič
Razvedrilna matematika6.–9.Šolsko: 31. 3. 2021 Državno: 17. 4. 2021Tatjana Kerin
Slovenščina za Cankarjevo priznanje4.–9.Šolsko: 13. 4. 2021   Državno: 22. 5. 2021Marjeta Košir Manja Voglar
Angleški jezik 9.Šolsko: 29.3.2021 Državno: 25.5.2021Patricija Vejnovič

Angleški jezik
8.Šolsko: 8.3.2021 Državno: 19.4.2021Marko Hren
Zgodovina8. in 9.Šolsko: 22. 3. 2021 Državno: 19. 5. 2021Blanka Mladkovič

V šolskem letu 2020/21 se lahko vključite v naslednje interesne dejavnosti.

Interesne dejavnosti h katerim se lahko vključite učenci od 6. do 9. razreda

  Mentor/ -ica Interesna dejavnosti Razred Termin
1 Polona Žerjav Horvat Navijačice 6.  
2 Ana Antolič Miler Bralna značka 6.  
3 učitelji angleščine Angleška bralna značka 6.  
4 Miha Cerle Košarka – fantje 6., 7.  
5 Katarina Jordan Diabetes 6., 7., 8., 9.  
6 Robi Fuks Mladinski pevski zbor 6., 7., 8., 9.  
7 Gregor Germ Likovni krožek 6., 7., 8., 9. četrtek, 7.,  8. ura
8 Aktiv Šport Priprava na športna tekmovanja 6., 7., 8., 9.  
9 Darja Pleterski Eko branje 6., 7., 8., 9.  
10 Franci Žibert Namizni tenis 6., 7., 8., 9.  
11 Katarina Gerjevič Matematični krožek 6., 7., 8., 9.  
12 Marina Sokolovič Mladi knjižničarji 6., 7., 8., 9.  
13 Tajana Kerin Razvedrilna matematika 7., 8., 9. petek, 1. ura
14 Karmen Ančimer Poteko Prva pomoč 7., 8., 9.  
15 Miha Cerle Odbojka – deklice 7., 8., 9. petek, 1. ura
16 Tatjana Kerin Matematični krožek 7., 8., 9.  
17 Blanka Mladkovič Didaktična igra pri zgodovini 7., 8., 9. petek, 1. ura
18 Dženi Rostohar
Melita Zagorc Vegelj
Prostovoljci 7., 8., 9.  
19 Tanja Lakner Razvedrilna matematika 7., 8., 9.  
20 Miha Cerle Košarka – fantje 8., 9.  
21 Ana Antolič Miler Priprava na valeto – ples 9.  

Učenci, poleg interesnih dejavnosti lahko obiskujete tudi priprave na različna tekmovanja.

 
 
 
Dostopnost