Prvi dan

Po ovinkasti poti smo po približno treh urah prispeli na cilj. Pričakal nas je dež, vendar nas ni ustavil pri opravljanju prvih aktivnosti.

Kmalu pa so nas pobožali sončni žarki, zato smo na igrišču pred našim domom, kjer bivamo, streljali z lokom, imeli igre z žogo, na travniku pa smo poslušali zgodbe o vesolju.

Pred večerjo smo se učili o planetih, se igrali v telovadnici in pisali o vtisih prvega dne v šoli v naravi.

Imamo se lepo!

Pozdrav od vseh nas.

Drugi dan

VTISI OTROK DRUGEGA DNE ŠOLE V NARAVI:

• Denis, VP: Všeč mi je bilo, ko smo Lini peli pesem za rojstni dan in jedli torto.
  • Stefan, 3. d: Najbolj kul danes mi je bil orientacijski tek, ko smo iskali papirčke z nalogami.
  • Val, 3. d: Ko smo plezali po vrvi in se spuščali po “zajli” v adrenalinskem parku, sem bil najbolj navdušen.
  • Žana, VP: Najbolj zabavna danes je bila hoja v gumijastih škornjih po potoku, in ko smo preučevali potočne živali.
  • Naomi, VP: Torta za Linin rojstni dan je bila res okusna, všeč pa mi je bilo tudi petje pesmi Vse najboljše.
  • Krištof, 3. b: Ko smo plezali v adrenalinskem parku je bilo res super.
  • Urban, 3. b: Všeč mi je bil orientacijski tek, ker smo iskali vprašanja in to v dežju. Bili smo čisto mokri.
  • Neli, 3. b: Skakali smo po lužah in tekli v dežju…to je bilo res kul.
  • Lara, 3. b: Ko smo se zabavali v adrenalinskem parku, mi je bilo najbolj všeč. Skakali smo po lužah v gumijastih škornjih in palerinah.

Tretji dan

3. DAN … KAJ SE JE DOGAJALO?

• BLAŽ EMANUEL, 3. d: Danes mi je bilo najlubše to, ko smo bili v telovadnici in smo se igrali Med dvema ognjema.
  • SVEN, 3. d: Ko smo imeli šport je bilo prav zabavno, ker smo se borili v igri z žogo za zmago.
  • MATEJ, 3. b: Žuželke v potočku so mi bile prav zabavne…pa super mi je bilo tudi bilo, ko smo delali zelenjavne namaze in sadna nabodala.
  • NIKLAS, VP: Najbolj kul danes mi je bilo, ko smo bili v sobah, si podajali žogico in na skrivaj jedli bonbone.
  • DENIS, VP: Najbolj všeč mi je bilo, ko smo stali v potoku in z mrežami lovili različne živalice.
  • ANAMARIJA, 3. b: Potoček je bil res super. Tam smo lovili potočne živali. Všeč mi je bil tudi pogovor in risanje teh živali.
  • ANA, 3. b: Meni je bilo danes všeč skoraj vse…skakanje v potoku, iskanje živali v njem, igra v telovadnici, raziskovanje živali pod mikroskopom, risanje živali v zvezek.
  • LARA, 3. b: Ko smo bili v telovadnici sem zelo uživala, saj sem se igrala igro Med dvema ognjema.
  • JULIJA, VP: Današnji dan si bom najbolj zapomnila po igri Med dvema ognjema, ker smo med seboj tekmovali.
  • LINA, VP: Danes je bil šport super, ker smo imeli na koncu še proste igre. Bilo je zabavno in veliko smo tekali.
  • EVA, 3. d: Najbolj všeč mi je bil adrenalinski park, saj sem tam plezala po vrvi in to na ta velikem poligonu.
  • LINA, 3. d: Adrenalinski park je res zakon, ker sem bila uspešna pri plezanju. Plezala sem po ta velikem poligonu in to kar trikrat.

Četrti dan

Danes smo se v gozdu preizkusili v izdelavi krajinskih parkov iz naravnih materialov. Odpravili smo se tudi v adrenalinski park, kjer smo na dveh poligonih preizkušali svoje spretnosti. Po kosilu pa nas je pot vodila do slapu Nežica, kjer smo izvedeli legendo o deklici Nežici.

Dan je bil obarvan s sončnimi trenutki in dobro voljo vseh nas.

Pozdravi iz Fare.