Jan_in_Blaz_rd_01Danes smo pri Sončkih praznovali 4. rojstni dan Jana in Blaža.

V krogu smo jima zapeli štiri pesmi po njunem izboru in jima voščili lepe želje. Zapeli smo jima pesem “Vse najboljše” in na torti sta upihnila svečko. V spomin na praznovanje pri Sončkih sta prejela didaktično igro “Spomin”, na kateri so motivi njune priljubljene igre v naši skupini.

Vsak si je izbral svoj par in zavrtela sta se ob veselih melodijah. Nato so se jima pridružili še ostali otroci.

Sledilo je presenečen je na parkirišču, kjer nas je pričakal ati slavljencev. Pripeljal se je s traktorjem s prikolico. Ogledali smo si ju in nato je vsak zlezel v kabino in se preizkušal v šofiranju.

Praznovanje se je nato nadaljevalo na igrišču, kjer sta nas Blaž in Jan pogostila s češnjami, slanim pecivom, sokom in bonboni.

V prijetnem razpoloženju smo dopoldan preživeli ob igri na igralih in druženju z otroki starejše skupine.

Zahvaljujemo se družini Urbanč za popestritev rojstnega dne in našega dopoldneva.

Hvala tudi za vse dobrote in verjamemo, da bo praznovanje v vrtcu ostal lep spomin vsem.

SONČKI